බ්ලොග් සගයන් වෙත දැනුම් දීමයි. මේ දවස්වල මගේ ADSL සබදතාවය නැති නිසා ඔබගේ බ්ලොග් කියවීමටවත් ඒවාට ප්‍රතිචාර දැකිවීමටවත් අවස්ථාවක් නෑ. මම මේ දවස් වල ලාංකික වැඩි කමට අපේ දෙයක් අරන් පසුතැවීමෙන් ඉන්නෙ. ලංකාබෙල් නිසා අඩුගානෙ ගූගල් එකවත් ගන්නෙ අමාරැවෙන්. ඊමේල් බලාගන්නත් මාර ගේමක් දෙන්න වෙනව. කොහොම හරි පැය දෙක තුනක් ඔ‍ට්ටු වෙලා මේල් ටික කියවන් එක ‍බ්ලොග් එකක් හරි ලියනව. ඒව ලිව්වට පලකරන්න බෑ. අප්ලෝඩ් වෙන්නෙ නෑ. මම කරන්නෙ පුලුවන් උන ගමන් පිටු සේව් කරගන්න එක. ඉතින් සමූහයේ අදහස් හෝ බ්ලොග් කියෙව්වට ඒවට ‍ප්‍රතිචාර දෙද්දි මට……..මේවත් ලංකාවෙනෙ. කරන්න දෙයක් නෑ… ඒත් කොහොම හරි බ්ලොග් දෙක තුනක්නම් කියවනව. මේ දවස්වල ඩනිෂ්ක අයියගෙ හා ගිනි නරියා ගැන කියවද්දිත් අපේ රට ගැන මොනව කියන්නද….. හැකි සෑම විටම ප්‍රතිචාර දක්වන්නම්. මම ලියපු බ්ලොග් ගෙඩකි තිබ්බට පලකිරීමට හැකියාවක් නෑ.

ඒත් සංගමයෙ හෝ මොකක් හරි වැදගත් වැඩක්නම් අපිටත් කියන්න.

Blogging and Publishing – බ්ලොග් කරනය හා පලකිරීම

One thought on “Blogging and Publishing – බ්ලොග් කරනය හා පලකිරීම

 • July 20, 2008 at 3:36 am
  Permalink

  මේගැන ඔබට http://www.trc.gov.lk/indexo.html වෙත පැමිනිල්ලක් කරන්න පුලුවන්,

  http://www.trc.gov.lk/consumer.htm

  ඇත්තටම මේ ලංකාබෙල් උන්ට හොදට වැඩක් කරන්න ඕනේ පාරිබෝගිකයව ගනන් නොගැනීම ගැන.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *