බ්ලොග් සංසදයේ කට්ටිය තම බ්ලොග් ලිපි වලින් ඩය‍ලොග් සබදතාවල බොහෝ වැරදි පෙන්නා දුන්නා. මොබිටෙල් වලත් එහෙමයි. ඒත් හුගක් උනේ හැමෝටම වගේ ‍හොද වේගයක් මොබිටෙල් මගින් ලැ‍බුනු නිසා එය‍ට ‍හොද කියා ඩයලොග් ‍HSDPA සබදතාවලට දෝසෙ නැගීමයි. ‍

එසේ  කිරිමේ ප්‍රථීපල දැන් උදාවෙමින් තිබෙනව. ඒ අනුව ඩයලොග්හි තාක්ෂනික අංශය මෙම වැරදි හා අඩුපාඩු සොයාබලා ඒවාට නිසි පිලියම් යෙදීමට සැරසෙනව. ඒක සතුටට කරුණක්. ‍ඒ අනුව මෙයාල හදුනාගත් සේවාව දුර්වල තැන් වල‍  සේවාවේ ගුණාත්මක භාවය වැඩිදියුනු කිරීමටත් සැරසෙන බවයි ආරන්චිය. ඒ අනුව දැනට මේ අය විශ්වවිද්‍යාල අව‍ට සේවාව දියුනුකිරීමට කටයුතු කරමින් යන අතර අනෙකත් සේවාව දුර්වලප්‍රදේශ සොයාබලමින් සිටිනව ඒවාට නිසි පිලියම් යෙදීමට.

Dialog is keen improving their quality
Tagged on:

3 thoughts on “Dialog is keen improving their quality

 • March 13, 2009 at 1:02 pm
  Permalink

  හොඳ ආරංචියක්, ඔය ගමන්ම FUP එකත් ඉවත් කරනවා නම් හොඳයි

  Reply
 • June 10, 2012 at 3:45 am
  Permalink

  I discovered your internet site internet site on google and check a couple of your early posts. Preserve inside the top notch operate. I just extra up your Feed to my MSN News Reader. Seeking for toward reading far far more of your stuff afterwards!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *